טיולים וסדנאות

 

מדור הטיולים והסדנאות ישמש כמקום בו יוכלו המדריכים להציג את הטיולים והסדנאות שלהם.

במדור זה נשמח מאוד לקבל מאמרים לגבי טיולים שונים.

הטיולים המפורסמים באתר זה יקבל חשיפה נוספת באתר מסלולי טיול.

כל מדריך שישלח טיול או סדנא יחודיים יקבל במה גם בדף הבית, מדריך נבחר.

 

לחזרה למאמרים

טיולים מאורגנים בארץ

אז מי צריך טיול מאורגן?

טיולים מאורגנים בארץ מהווים חוויית בילוי למטרות רבות ולאוכלוסיות רבות. ארגונים רבים מוצאים לנכון לערוך טיולים מאורגנים בארץ במסגרת ימי כיף לעובדים ומשלבים אלמנטים שונים בטיול לצורך הגברת העניין והחוויה.

אחד החוויות המרכיבות טיול מאורגן היא גם החוויה הקולינרית והמקומות הרבים והמגוונים בארץ מאפשרים למטיילים חשיפה לעולמות של טעמים וריחות מכל העולם ומכל התרבויות.

למאמר מלא >>

השבוע הקדוש-פסחא 2014-השבוע החשוב ביותר בנצרות המציין כניסת ישוע לירושלים ביום א' של הדקלים ועד צליבתו ותחייתו-מכניסת הנצחון לעיר הקדושה ועד לנצחון על המוות. העולם הנוצרי מציין שבוע זה בתהלוכות, טכסים חגיגות בקנה מידה עצום והשנה מציינים זאת הקתולים והאורתודוכסים באותם מועדעם מה שמעצים את ייחודו של החג.

 

למאמר מלא >>

מרומי הגליל בין פסגות, נביעות וערוצים פורחים, אוירה גלילית/דרוזית, נטועה בנוף, אויר הרים צלול ומרנין של יום שישי ה 28.3.14 מהר זבול-נבי סבלאן להר פקיעין ולבית ג'אן

למאמר מלא >>

לאחר ההצלחה העצומה של טיול יריחו מס 1 ולאור התיאבון הרב ובצדק ,אני מפרסם כעת טיול מס. 2-מועד ב' לאלו אשר נבצר מהם להגיע לטיול הראשון.

למאמר מלא >>

על הפרק כמה אטרקציות מדהימות-אני מעביר בראש ובראשונה את תכנית
הטרק להרי פמיר בטג'יקיסטן-משלחת לאחד האזורים הייחודיים והנידחים
בעולם,בהדרכתי ,לאחר שצברתי ותק של עשר שנות הדרכה באזור המיוחד הזה.

למאמר מלא >>

הדרכה בברלין בעברית

יש מקומות שלא צריך להכביר עליהם במילים, צריך פשוט להגיע ולראות בעיניים את העוצמה של המקום ואת התחושה המרתקת שהוא יכול להציע לנו.

למאמר מלא >>

כשתעלו בדרך לירושלים, אוויר ההרים ישטוף אתכם בבריזה מרגשת! הריח המוכר של בית, ימלא את אפכם. אני תוהה אם תחשבו לעצמכם, אילו אטרקציות תוכלו למצוא בעיר-הקודש...

למאמר מלא >>

יש שיגידו שבארץ אי אפשר לבלות בצורה מפרה, מהנה וזולה בו-זמנית, אך האמת הלא כל כך מחמיאה שאלה שחושבים כך – סביר שלא מכירים בכלל את המולדת שלנו, וחבל!

 

בעיקר כאשר מדובר במשפחות, משום שדווקא דרך הילדים ניתן להעביר הלאה את המורשת שלנו וליצור את החווייה המושלמת שלא תאפשר לשנות אווירה לטווח הקצר ולהעניק אנרגיות לעבודה מחודשת, אלא גם להוות ערך מוסף, ערכי וחינוכי עבור הילדים.

למאמר מלא >>

מכירים את זה שכל סופשבוע אתם נפגשים עם החברים הקרובים ובכל פעם עושים בדיוק את אותו הדבר – נכון שזה מתחיל להימאס באיזשהו שלב? אם התחושה מוכרת לכם, המשיכו לקרוא, כי כאן תמצאו את הפיתרון המושלם לעניין זה. על מנת לגוון קצת את סופי השבוע שלכם, כל מה שדרוש זהו שינוי אווירה ושינוי של הדפוס של הבילוי שלכם. ניתן להשיג זאת באמצעות הזמנת וילות בצפון לסוף שבוע הקרוב ושילוב של טיול מרתק כלשהו, על מנת ליצור שילוב בין בידור לגוף, לנשמה וגם לתודעה. בזכות מבחר איכותי של מדריכים המכירים את הפנינות המרתקות ביותר בישראל, תוכלו ליצור את הבילוי הבלתי נשכח, שממנו ישארו לכם לא רק זיכרונות ותמונות אלא גם תחושת הסיפו מכך שהתפתחתם בתור אנשים.

למאמר מלא >>

חג החנוכה בשיאו, הילדים מטפסים על הקירות בבית ואחרי שראיתם כבר את כל הפסטיבלים האפשריים, חיכיתם בתור ביחד עם כל עם ישראל, שהיתם בכל הקניונים האפשריים

למאמר מלא >>
לוח אירועים

מאמרים אחרונים

פיתוח אתרים | בנית אתרים | עיצוב אתרים | www.daatnet.co.il