ארגון טיולים מודרכים לצד דילים זולים לוילות נופש – החופשה המושלמת

חזרה למאמרים

יש שיגידו שבארץ אי אפשר לבלות בצורה מפרה, מהנה וזולה בו-זמנית, אך האמת הלא כל כך מחמיאה שאלה שחושבים כך – סביר שלא מכירים בכלל את המולדת שלנו, וחבל!

 

בעיקר כאשר מדובר במשפחות, משום שדווקא דרך הילדים ניתן להעביר הלאה את המורשת שלנו וליצור את החווייה המושלמת שלא תאפשר לשנות אווירה לטווח הקצר ולהעניק אנרגיות לעבודה מחודשת, אלא גם להוות ערך מוסף, ערכי וחינוכי עבור הילדים.

כיצד משלבים בין נופש לטיולים?


השאלה המתבקשת בדיון זה הינה האם באמת ניתן לשלב בין טיולים מודרכים לבין נופש רגיל במסגרת דילים זולים לוילות נופש? בפועל, מדובר בשילוב המושלם! ויש לכך הסבר מעולה.

המנוחה הטובה ביותר מתקבלת לא בשם החוסר מעש, שפעמים רבות להיפך מעיק על אנשים רבים, אלא בזכות שינוי מספיק תדיר של פעילות הנעשית ברגע הנתון.

כלומר, יום אחד של בטן-גב זה נחמד, ויום אחד של טיולים מעניינים וחווייתיים זה גם מצוין, וכאשר עושים מעין "רוטציה" בין השניים – יום ככה ויום ככה, מתקבלת המנוחה המושלמת, גם לגוף, גם לנפש וגם לרמה האינטלקטואלית.

בנוסף, זוהי גם הדרך המושלמת ליצור גיבוש משפחתי, מצד אחד לכולם יש מקום להיות לבד בוילה, אך הטיולים מקרבים לבבות ויוצרים חוויות משותפות.

במילים אחרות, כאשר כל הנופש מורכב מאחד משני המרכיבים המדוברים, הוא לא חווייתי ולא מהנה במיוחד, אך שילוב הרמוני בין השניים הוא הפיתרון המושלם.

 

התרומה של מדריכים מנוסים ומקצועיים לטיול נופש משפחתי זה?


ניתן לומר שגם כאשר מבינים את החשיבות של טיולים במסגרת דילים זולים לוילות נופש, האם באמת חייבים מדריך על מנת ליהנות מהטיול? הרי יש את המסלולים הרגילים של קק"ל ותיאורים מפורטים על גבי לוחיות שונות הממוקמות בתצפיות ובמקומות היסטוריים שונים.

 

כמובן שניתן להסתדר כמעט בלי שום עזרה, אך איש מקצוע שילווה אתכם ויקל את ההתמצאות במסלולים השונים וגם יעניק מידע ייחודי שאין למצוא בקלות. בנוסף, למדריכים כיום יש את כל הציוד על מנת לספק חוויית טיול מיוחדת במינה, ללא כל קושי, לחץ או אי-נעימות, כך שכך נוצרת חוויה באמת מיוחדת במינה.

 

דקויות נוספות של שילוב חוויתיות מאורגנת ונופש בטן-גב


כאשר כבר התארגנתם על דילים זולים לוילות נופש וגם את המדריך המתאים לרעיונות שלכם, כדאי לקבל מושג כללי לגבי המקומות שבהם אתם מתכננים לבקר, על מנת להעניק גם למדריך את התחושה שאתם מבינים עניין וגם בכדי לעבור את השלב של היכרות בסיסית עם המקום, כך שלמדריך גם תהיה אפשרות להציע לכם אטרקציות נוספות על בסיס מה שאתם כבר יודעים היות ואי אפשר לעשות בחירה כאשר האלטרנטיבות המוצעות לא ברורות באותה המידה. ובכל הקשור לוילה – חשוב שהתיאור והמציאות יהיו מסונכרנים, ואז אפשר לשער שכולם ישארו מרוצים.

לוח אירועים

מאמרים אחרונים

פיתוח אתרים | בנית אתרים | עיצוב אתרים | www.daatnet.co.il