3 הצעות לטיולי חנוכה אתגריים בגליל

חזרה למאמרים

חג החנוכה בשיאו, הילדים מטפסים על הקירות בבית ואחרי שראיתם כבר את כל הפסטיבלים האפשריים, חיכיתם בתור ביחד עם כל עם ישראל, שהיתם בכל הקניונים האפשריים

חג החנוכה בשיאו, הילדים מטפסים על הקירות בבית ואחרי שראיתם כבר את כל הפסטיבלים האפשריים, חיכיתם בתור ביחד עם כל עם ישראל, שהיתם בכל הקניונים האפשריים ואתם כבר לא יכולים לראות יותר סופגניות תדעו המשאית של המדליות בדרך...

 

... ועד שהיא תגיע אתם מחכים ומצפים שהילדים יחזרו לשגרה המבורכת בשביל שתוכלו לאגור כוחות עד פסח ואפילו לתכנן איזו חופשה מפנקת במלון בוטיק בגליל, אבל לפני שאתם שוקעים בחלומות ותכנונים לא הגיע הזמן לחשוב בגדול? למה  או או שאפשר גם וגם? 

 

גם חופשה מפנקת במלון בוטיק בגליל וגם טיול חנוכה אתגרי עם הילדים, ריכזנו עבורכם כמה אפשרויות במיוחד בשבילכם – כי שווה להשקיע בגליל, לא?


1.      קח מקל קח תרמיל בוא איתי אל הגליל

נחל כזיב והמבצר הצלבני 'מונפורט' הינו אחד ממסלולי הטיול המרשימים ביותר בארץ. כי איך אפשר לפספס טיול ובו נחל הזורם כל השנה, נקבת מעיין, מבצר צלבני מרשים על צלע הר שמסביבו נמצאת תחנת קמח וחוות שונות והכול כחלק מהנוף 'הירוק גלילי' המפנק שאף אחד לא יכול להישאר אדיש אליו. מסלול ההליכה נוח למשפחות מטיבות לכת, משלב בתוכו מסלול הליכה במים וחוויות היסטוריות, תנו לילדים את המרחב לדמיין איך התנהלו פה הצלבנים לפני מאות שנים.

 

2.      זמן ליצירת זיכרונות משותפים כמשפחה

טיול טרקטורונים משפחתי משותף הוא זיכרון שיישאר איתכם לדורי דורות. זוהי חוויה מוטורית בתנאי שטח אתגריים עם נופים קסומים שרק הגליל יכול לייצר, אם אתם לא מתחברים כל כך למסלולי הליכה ומעדיפים לראות נופים ולהכיר את הדרך בצורה אחרת  טיול טרקטורונים משפחתי זאת ה-אופציה עבורכם. ישנו מגוון עשיר של מסלולים וכל חברה שמתעסקת בנושא תוכל להתאים לכם מסלול שישאיר את כולם פעורי פה.

 

טיולי טרקטורונים מיועדים למשפחות שלא מפחדות מהתפרצות אנדורפינים מעוררת

זאת הזדמנות לראות את הגליל מזווית שלא הכרתם, להתנסות בנהיגה על כלי תחבורה שלא משתמשים בו כל יום. תכלו להתחיל את היום בטיול טרקטורונים ואחרי כל הטוב הזה 'להמשיך את המסלול' לכיוון המלון ולהתפנק בעיסוי שקט ורגוע במלון בוטיק גלילי וליהנות מחוויה משלימה לאקשן שחוויתם בבוקר.

 

3.      מים מים בששון!

מסלול קייקים וראפטינג בנהר הירדן ונהר החצבאני המתאים למשפחות זה בדיוק מה שאתם צריכים בשביל לשבור שיגרה בימי החנוכה – זוהי חוויה מגבשת מאוד, מעוררת השראה ומתאימה אפילו למשפחות עם ילדים קטנים, כולם יכולים לחוות את התענוג הזה בין הצמחיה העשירה והנופים הנפלאים של הארץ שלנו. במתחם השייט באזור תוכלו למצוא עוד פעילויות כמו פארק אתגרי, קיר טיפוס, מתחם המיועד לירי חץ וקשת, מסלול אומגה ואפילו מסלול מיוחד לקבוצות בו תוכלו לעשות טיול אופנים משותף לכל המשפחה.

 

חג החנוכה הוא לא תירוץ להישאר באזור הנוחות, צאו ליצור למשפחה היקרה שלכם חוויות בלתי נשכחות ואל תשכחו – יש לנו ארץ נהדרת!  

לוח אירועים

מאמרים אחרונים

פיתוח אתרים | בנית אתרים | עיצוב אתרים | www.daatnet.co.il